Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší free POP3

Asi 7 let mám mailovou schránku na TISCALI, do nedávné doby naprosto bez problémů. Ale asi poslední 2 měsíce naprosto nepoužitelné, permanentní výpadky a kontrola pošty místo několika vteřin až minutu, často vyžaduje opětovné potvrzení hesla a několikrát denně nejde vůbec. Přeposílání na jinou schránku funguje podobně strašně, zpoždění i několik dní. Doposud ale problémy nebyly, poraďte jak funguje mail např. na seznamu, centrum, atlas a kde si udělat free pop3 schránku...

Na "odpad" (když je nutno někde "něco" zadat) používám mail na Seznamu a je mi jedno, co se tam hromadí... protože tam ani nelezu.
Na běžné a veřejné věci gmail, se kterým jsem (bez nějakých výhrad) spokojen.
Na důvěrné a pracovní věci mám dvě schránky (antispam, NOD32,...) + hafo místa na serveru u providera.

Seznam mi funguje bez problémů už několit let, mám tam poloodpadní adresu.
Akorát se pořád generuje bordel cookie hit.gemius při nastartování Seznamu
a jsem líný přenastavit si Bluetone na kontrolu pošty ze Seznamu.
BTW, z Bluetone mi 2x přišel Mailer Daemon ( eric.bluetone.cz ),
když jsem posílal něco na Slovensko, patrně byl nějak nastaven tamní server,

Poslal jsem to pak ze Seznamu a pohoda.