Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri výbere dotykového LCD

Dobrý deň prajem,
uvažujem o kúpe nového monitoru, zaujali ma hlavne dotykové a na stránke alza.sk som našiel 2 zaujímavé, no neviem sa rozhodnúť =)
http://www.alza.sk/22-iiyama-t2250mts-multitouch-d 148987.htm
23-acer-t230hbmidh-d153162.htm
Ten Acer sa mi viac páči, najmä parametrami, no ten iiyama má zase moltitouch. čo si myslíte vy?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

No ono není moc s čeho vybírat, ale dát za technologii obrazovky TN + Film drobný, když za ty samé můžu koupit kvalitnější S-IPS nebo S-PVA jenom proto že můžu "matlal" displej se mě zdá zbytečné.
(tedy pokud to nemá nějaký vážný důvod)