Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna crt monitoru za lcd na starém pc

Zdravím všechny na tomto webu, jako laik přes počítače potřebuju poradit při výběru lcd monitoru. Mám starý pc a doposud jsem měl CRT monitor, protože se mi monitor pokazil chci ho vyměnit za nějaké lcdéčko. uvažoval jsem třeba o tom: http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L14007X 00000000001L ,ale teď se bojím aby ten monitor vůbec s mým pc fungoval a tak moje otázka zní, jestli bude nějaký problém když připojím lcd ke starému pc, jestli to vůbec pc utáhne, nebo co je důležité pro chod lcd, jo ještě jsem si říkal jestli nebude problém s konektorem(na tom lcd píšou že tam je nějaký konektor DVI tak nevím jestli to je vůbec na mojem kompu.Popřípadě mi prosím poraďte čeho si nejvíce všímat při výběru lcd. DÍky všem mockrát za rady.

Vybral sis monitor s rozlišením 1600 x 900, což je 16:9. Na tvým místě bych se podíval po něčem s poměrem stran 16:10, je to přece jen trochu vyšší a na práci lepší, tedy hledej něco s rozlišením 1680 xx 1050. Ačkoliv opravdu nevím, jestli to ta grafika utáhne, je to přece jen starej drek. Na Aukru bys za dvě stovky mohl sehnat lepší model, kterej by to zvládal, např. GF 4MX, ty by s tím problém neměly.