Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se nová grafická karta?

Zdravím,
mám 7 let starý pc a odešla mi graf. karta, kterou jsem tam měl, tak jsem tam dal starší co jsem našel. Moje sestava tedy vypadá takto:

MB P4 845PE MAX-L Microstar i 845 DDR
CPU Pentium 4, 2.66GHz, 512 533MHzBOX
768MB RAM
ATI Radeon 9550/X1050 Series, 128 MB
Používám WIN XP PRO

A přemýšlím o koupi nové GK, jen nevím jestli se to vůbec vyplatí. Koukal jsem po nějakých ATI do AGP slotu, cena 1500 +-. Ale spíše mě zajímá jestli ten pc bude schopen zvládnout i nějakou novější hru, nemyslím Mafii 2, ale třeba PES, NHL, CoD 2 atd. Máto cenu, nebo bude spíš lepší pořídit nový pc?
Díky za odpovědi

No určitě by bylo rozumnější pořídit si nový PC pokud na něj je ale pokud není a chtěl by si hrát jen Pro evolution soccer nebo NHL tak nějakou starší grafiku kup ony tyto hry nejsou náročný na PC takže by sis je mohl v pohodě zahrát.No do 1500kč by si měl ještě slušnou novou grafiku HD3650 a ta není až tak špatná

Do tohoto prachy už nedávej, nemá to cenu. I kdybys tu grafiku koupil, stejně budeš mít málo RAM, 768MB je hodně podstandard. Takže kdybys měl hru, kterou zvládne grafika, tak budeš trpět nedostatkem paměti a byl bys nucen koupit další paměť, což se taky nevyplatí. Za nějakých 10 tisíc vyměníš celej vnitřek za relativně nový stroj (i se zdrojem). Nebylo by to ultra dělo, ale vůči tomu stávajícímu by to byl slušnej upgrade.