Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysílačka TwinTalker 3800

Dobrý den, předem se omlouvám jestli jsem toto téma dal do špatné poradny, ale nevěděl jsem kam jinam ho dát.
Jde o to, že vlastním vysílačky od firmy Topcom a to modely TwinTalker 3800, no a když jsem je jednou zapínal, všiml jsem si malého klíče nalevo na displeji. Tak jsem si řekl, že to bude asi na uzamykání klávesnice, ale pročetl jsem si celý manuál a stále nevím jak dosáhnout toho, aby se mi ta prokletá ikonka rozsvítila :D . Byl bych velice rád, kdyby jste pomohli. Děkuji.

ok...a jak my vysvětlíš tohle? :-D

Souprava 2 vysílaček PMR 446 Mhz (volné pásmo), 8 kanálů, 38 subkanálů, LCD podsvícený displej, uzamykání
klávesnice, 5 zvonění, funkce Monitor, Scan, VOX, stopky, FLASH svítilna, 2 x handsfree, 2 x nabíječka,
6 x NiMH baterie AAA, 2 x klip na pásek, dosah do 5 km