Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaří se mi procesor

Dobrý den, mam dotaz. Můj procesor má při sebemenší akti teplotu 50-65 stupňů, co s tím? Vyhoďit a koupit novej nebo jak, nemám s tím zkušenosti.

Máš google, takže se tam zkus zeptat, co je to BIOS a jak se tam dostaneš.
Skuhrání, že je ti 14, to ti nepomůže, snaha je to, co se cení.

Mimochodem - teploty se měří v zátěži. Pokud máš ty teploty vysoký i v klidu, tak je něco špatně, obvykle zaprasenej chladič, nebo blbě nasazenej chladič.

No je tam 49 stupňů,co pasta máš ji tam?Mezi chladičem a procesorem,zkus chladič vyčistit,předpokládám že máš originál cos dostal k procesoru,ty žebra můžou bejt zaprasený a nebo pořídít větší=účinnější větřáček no :-),ale to je asi zatím zbytečný,s tou teplotou bych to moc neřešil,max jak řikám,zkusit vyčistit ty žebra a zkontrolovat pastu.