Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posudte Nove PC

ahoj , prave si chcem poskladat nove pc , pc chcem prevazne na hry , internet a nejake veci do skoly(ms office a pod.) poskladal som toto , co sa vam nezda tak prosim vymente , neviem ci som vybral dobru grafiku ale je za cenu 208€ tak posudte aj to
ZOSTAVA - Procesor - AMD phenom x2 555+ 3.2Ghz BLACK EDITION
Zakladna doska - MSI 770-G45
Zdroj - GIGABYTE L-C Power Rock 500W
Graficka karta - ASUS ENGTX465 1GB
RAM - Kingston 1333Mhz CL9 1,5V
CASE - Coolermaster 332 elite
OS - WINDOWS 7 HP 64bit
Monitor - LG ,22, W224OS
Chladič - AC Freezer REV.2

dakujem a piste svoje postrehy pripadne co vymenit.

já s nimi taky tehdy skoncoval, ale teď jsem se na zkoušku vrátil (začal jsem s AMD770, to byly ještě "levné" červené desky - zatím šlapou všechny). Ty nové "hnědo-černé" vypadají velmi dobře. Naopak jsem zcela skončil s Asusem..

Jinak dodnes mi běhají MSI desky s nForce2 čipsety, jsou nesmrtelné (mimochodem, nF2 je nejlepší a nejmíň bugový čipset, co kdy nvidia vyplodila - navzdory jejich ATA řadiči a jeho ovladačům :-))