Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast! vs. Uloz.to

Ahoj, prosim Vas nevi nekdo, proc mi Avast! Antivirus 5.0594 blokuje stahovani z uloz.to ? vse jde v poradku, az kdyz kliknu na to zeleny tlacitko stahnout free, tak se furt neco nacita, ale to vyskakovaci okno se stazenim nikde. Musim az vypnout webovej rezidentni stit. Udelal sem i vyjimku, aby uloz.to netestoval, ale stejne to dela dal. Nevi nekdo jak na to? diky moc

Aha, to je mi novinka. Proč nezablokovat případný malware (podotýkám z legálních webů, pouhým procházením, nemluvím o stahování) před stažením do PC, když ho můžu pěkně stáhnout domů do teplíčka. No a při stahování se to taky vůbec nehodí, kupříkladu ke kontrole videa, jestli náhodou v sobě něco neobsahuje. Seš asi prognostik, když předem víš, co je v souboru. Nebo vlastně ne, ty si to zkontroluješ On Access, takže zas doma v teplíčku na disku. Tyhle síťové kraviny dělají možná problém u pár % uživatelů. Zřejmě patříš k nim. Ty budeš dobrej mauglí.

Maguli si akurat ty ptz si nepochopil co pise touchewood, nechapes co to je webovy stit, nechapes co to je scanovanie pred zapisom suboru na disk, a pises tu uplne kraviny.
Antivir kontroluje stahovany subor aj ked nie je zapnuty webovy stit. Webovy stit je totiz uplne nieco ine.