BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
eurosport se da koupit a pak to muzes sledovat primo na strankach eurosportu.
mnohem lepsi kvalita nez z piratskeho streamu a neni to nijak drahy, skoda ze podobnou sluzbu nenabizeji i jine TV. 
Musim s timhle zcela nesouhlasit, Eurosport live jsem nakonec zavrhl, protoze i kvalita toho co pousti pres internet je celkem otresna na dnesni dobu a ikdyz je to lepsi nez piratsky stream, zadny zazrak, ktery by stal za to, aby za to clovek zaplatil to neni. A to od dotazu uplynulo 5 dlouhych let a stale je to stejna tragedie, televizni prumysl proste stale neni schopen pochopit, ze internet umoznuje i prenos video obrazu ve spickove kvalite a stale si pojedou svuj debilni televizni model sluzeb, pak se hrozne divi, ze jim na to lidi serou a radeji hledaji piratske vysilani nebo si stahuji z ulozto filmy zadarmo.