Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP F380

Ahoj,mužete mi pomoct? Potřebuji připojit tuto tiskárnu k notebooku, kde mam Vistu, ale CD je jen pro XP a nemůžu najít správný ovladač, aby mi fungoval i scanner.

nwvím, čím to bylo. Při intalaci, ktera byla stažena od HP to hazelo na konci chybu a zase se to odinstalovalo. Tak jsem stahla ten druhy odkaz a to slo nainstalovat v pohodě. U obou jsem dělala vše stejně. Ale na netu jsem našla nějakou diskuzi a tam byl popsany stejny problem, tak usuzuji, že v te instalačce ma HP nějakou chybu