Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - opožděné zprávy, volání

Mám tu zvláštní problém s mobilem. Jak bych to vysvětlil :D. Zprávy mi nedochází i když mám zaplej mobil (K800i) a to samý s voláním, když mi někdo volá, tak jsem pro něho nedostupný (tak jako bych měl vyplej mobil). Ale stačí mobil vypnout a znova zapnout a zprávy mi najednou dojdou a k tomu mi dojde zpráva že ten a ten volající se mi snažil v tu a tu dobu zavolat. Pochybuji že je to v nastavení, ale opravdu nevím. Teď musím pro jistotu vypínat a zapínat mobil každých pár hodin, protože se mi stalo: konktrétní případ - 13.8. mi kámoš volal a poslal 2 zprávy, jenže já sem si vypnul a znova zapnul mobil až 16.8. a okamžitě po spuštění telefonu mi ty zprávy přišly, ale s datem kdy jsem mobil zapínal a k tomu mi přišla sms "Odesilatel teto zpravy se Vam pokousel 13.8. 17:53 1x dovolat. Než zajdu s mobilem do servisu, chtěl jsem se zeptat tady, zda není třeba něco špatně nastavený nebo se s tímto někdo už nesetkal.

ono mozno stacilo ten mobil vypnut a zapnut. To je neico jak restart Windows (kvalita firmware sa z dovodov vysokeho vyskytu dementov na vyssich miestach v kazdej vacsej firme pohybuje asi na urovni Windows, ktory treba restartovat aspon raz za tyzden, a niekedy sa ten FW pohybuje aj pod tou urovnou :)