Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který tablet koupit?

Zdravím,
rád bych dal manželce k narozeninám tablet - studuje výtvarku a ráda by začala pracovat více na pc. Bude tedy využíván pro řekněme středně pokročilou grafickou činnost. Rád bych vybral nějaký do 2000-2500 kč, s co největším rozlišením a velkou aktivní plochou, počet tlačítek nehraje asi moc velkou roli.
Zatím mám vybrané tyto dva Genius G-Pen M610 a Genius G-Pen F610.., a nevím, pro který se mám rozhodnout. Protože se v tom moc nevyznám, prosím vás o rady i zkušenosti, který by byl pro její potřeby nejlepší.
Děkuju!

Znám kočku a ta dělá s levným geniusem skvělý obrázky (talent je prostě talent), spíš než co se týče kreslení bych u geniusů viděl problém s trvanlivostí, po třech letech má hrot pera úplně opsaný. Z těch dvou bych volil určitě M610, má vyšší rozlišení, bude se s ním kreslit lépe.