Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaloha wifi siti

Jus tu všici.
Potřebuji přeinstalovat system.
Mam Win XP
Problem je že mam v seznamu wi-fi siti uloženo kolem 300 siti i s hesly.
Nerad bych o to přišel.
Čim to zalohovat nebo ktere soubory zalohovat abych o to nepřišel.
Předem dik moc všem za odpověd.

Pokud je to v registerch tak by to snad mělo jit v Regedit zalohovat ne.
Nevadi mi že je to zakodovane.
Nepotřebuji zjistit ty hesla.
Mam je stejnak uložene v excelu ale vkladat tam přes 300 kliču ručně je pajarna.
Kde to v těch registrech najdu ??????
Co zalohovat ???????

Tak ten znam. :-D
Umi ty sitě uložit do souboru ale už to neumi zpatky obnovit :.(
To už je lepši NetSetMan.
Mame ho v praci i s licenci.
Umi ty sitě uložit a i obnovit ale po jednom takže bych musel postupně těch vice jak 300 siti poukladat a pak zas postupně do navych Win nakrmit což se mi zda dost složite a take časově naročne.