Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahravani videa

Zdravim vas. Mam takovej problem. Chci nahravat pres Fraps videa z her a do toho i mluvit do mikrofonu. Jenze....Kdyz zapnu stereomix (proste nahravani zvuku co jde z PC), tak zvuk z mikrofonu neni vubec slyset, protoze ten stereomix nejde ztlumit. Fakt uz nevim co s tim...Poradi nekdo?

Hmm prave tak to vubec nejde...uz jenom ve Frapsu in ma ukazano "sound device" a "soud uinput"...coz ja mam jenom jedno (Realtek HD audio input)

Proste nevim jak mam trochu snizit to nahravani zvuku z PC, aby byl dobre slyset mikrofon