Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Desing PC

ahojte,mam pc kterej má plochej kryt.... je vněm jenom pár dírek ale když k němu dám ruku uff to je topení ! ! tak mě napadlo že bych vyndal kryt na straně vzal jsi od větráku ochrané železo a navrtal bych ho tam a vevnitř bych udělal díru,takže by víc proudilo vzduchu,mohl by jse tím nějak zvýšit výkon ? a odehnat teplo ? jestli nechápete můj dotaz tak jse omlouvám ! a nic neřešte

Vzadu na PC, vedla kablu z 230V musis citit rukou ze to vyfukuje vzduch, ked je PC zapnuty. Vyfukuje? Ked nevyfukuje vobec vzduch tak je vadny vetrak v zdroji, v tom pripade by bolo nutne okamzite vymenit zdroj, skor nez to znici cele PC a prip. aj cely barak.
Ked vyfukuje tak je vsetko vporiadku. Samozrejme ze to je teple, PC hreje.

on pisal tusim o tom ze niekde sa chyti a je to horke. Tak som preistotu spomenul vetrak zdroja, ptz predpokladam ze chyta zvonku kejs a ten moze byt horky aj napr. keby nesiel v zdroji vetrak a bolo by to tesne pred vyhorenim :)

Predne 5,25 diery nie su az tak problem ptz vzduch ide predo-zadne aj okolo CPU atd, ale samozrejme je lepsie ich zavret (staci aj lepiacou paskou :)