Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC

čaute, chci se zeptat uplně se mi podelal komp, když ho zapnu, na obrazovce se nic neukáže, a vetráky Zdroj, Grafika, CPU jdou ze všech sil, ale nezahřívají se, do Biosu se nedostanu protože nenaskočí obraz, a ani nepípne bios pri startu.. skoušel jsem i mětit baterku v Zakl. descce, a nepomohlo, mam zdroj Forton 400W.. nestalo se to taky nekomu ?..

Udělej reset CMOS - nevím, jak dlouho byl ten počítač bez baterky, když si ji měnil, tak se mrkni do manuálu a na desce bys měl mít jumper clear CMOS nebo prostě vyndej baterku a zkratuj kontakty patice na 10 sekund. Baterku dej zpátky a zkus zapnout. Jestli nepomůže, tak vyndej všechno, co se dá a zapni to jen v konfiguraci deska, procesor, paměti, grafika, zdroj.