Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reprobedny Tesla 1 PF 067 71 - předělat nebo prodat?

Zdravím,

vlastním tyto bedny: http://audio-video.sbazar.cz/reprobedny-tesla-1-pf -067-71-tesla-ars-1054-brno-o4187284.html

Jediné co mi chybí jsou dva středové reproduktory ARZ 4604.

Má cenu dokoupit tyto reproduktory ?...Mám v plánu předělat design beden, a nebo druhá možnost prodat je. Co myslíte? Tedy jestli je prodat a koupit si novější.

Titulek má být alespoň trochu výstižný, víme?
Změna předmětu, původně: Reprobedny (host)

ked mas moznost zohnat tie stredy (presne jake tam boli) tak ich pouzi, novsie bedne nie su o nic lepsie ako stare, u bedni je dolezita konstrukcia a nie "novost".

Idealne ked nebudes vobec "predelavat design", neviem co s tym chces robit ale z hladiska zvuku tvoje zasahy mozu byt kontraproduktivne.

Tyhle bedny jsou jedny z těch lepších a rozhodně bych se jich nevzdával. Mám to chápat tak, že je vše v pořádku (včetně originální výhybky) a pouze ti někdo vyraboval střeďáky? Zkus si je nagůglit (popř. náhradu) a osadit.