Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá smrt

nebyl jsem doma prendaval se PC jelikoz sestra chtela okamzite hrat strcila kabel od anteny ktera je pod stalym napeti do grafiky a po te PC zapla od te doby mi PC nabehne do nacitani WIndows XP po te se hodi modra obrazovka a PC se restartuje
Zkousel jsem: Test ram pamenti obe OK
Vyměnit Grafickou kartu taky nepomohlo
nevim si uz rady prosim pomozte.
Dekuji

Jaka antena je pod stalym napetim? Antena s tym nema nic spolocne.

Ked si prenasal PC, tak je mozne ze (kvoli vybitej CMOS baterke) sa zresetovali nastavenia BIOSu a mas teraz v BIOSe povolene AHCI alebo RAID a predtym si nemal, tak skus SATA mode nastavit na IDE.

Dobre by bolo napisat ci nejake chybove hlasky BIOS vypisuje/vypisal.

.......kabel od anteny ktera je pod stalym napetím.....?????

Tato věta je spíše stálým nesmyslem. Pokud je v anténním obvodu zesilovač a je napájen přes anténu potom je stejnosměrná složka napájecího napětí oddělena od výstupu. To znamená, že na výstupu antény je pouze střídavé napětí, které poslal vysílač na anténu, popřípadě zesílil zesilovač. A to je tak mizivě malé, že by ho tato teoretická grafika sotva zaznamenala.
Pokud jde o zprávu rádia Jerevan, tak je určitě z hlavního bloku večerních zpráv.