Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s recovery

zdravíčko ldičky,chtěl jsem provést recovery svého compu ale po požadavku na tovární nastavení po mě chce heslo,které jsem zapoměl,bo recovery opravdu dělám jen v největší nutnosti ato je raz za uherský rok.poradíte mi?Mám Vista home premium a acer se s radou nepřetrhne chce abych jim to poslal na reklamaci(což kvuli heslu opravdu dělat nebudu)díky předem všem

Factory recovery (spustane z BIOSu apod) zvycajne nechce ziadne heslo. To co sa snazis robit ty je zrejme len recovery z visty, tak rob recovery tovarne, a nie z visty (neni to jedno).
Ked nevies tak to posli na reklamaciu. Alebo si nainstaluj Windows z ineho media.