Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení routeru

Potřebuji pomoci nastavit tento router tp-link TL-WR340GD koupil jsem ho kvůli rozšíření domácí sítě o netbok čili požadavek i na wifi.Doteť jsem provozoval net od poskytovatele MEEP na routeru TL-R420M který je nakonfigurovaný od poskytovatele ale nemohu se na něj dostat přes klasické rozhraní 192.168.1.1 jako do toho nového tp linku.Čili nemohu okopírovat konfiguraci.Wifi síť mám vytvořenou pojmenovanou a zaheslovanou router na netbooku vidím ale nejede mi ani na jednom počítači net.Pomozte v čem je problém v nastavení,dělal jsem to přesně podle návodu který byl přiložen i klonování mac adresy jsem zkoušela net ne a ne najet ani na jednom.Zapojím na starý router a jedu v poho.V čem dělám chybu ?

Pravdepodobne tvoj provider pridelil byvalemu routru staticku ip adresu. Tvoj novy router sa pokusa dostat adresu na wan rozhrani cez dhcp, ale je mozne, ze tam ziadne dhcp nebezi.
Takze bez konzultacie s providerom, resp bez toho, aby sme vedeli ako bol nastaveny byvaly router sa dalej nepohneme.

Mno nevim jak to tam maš moc dobře jsem to nepochopil ale pokut nemá DHCP tak ji odpoj od všeho, připoj jen ke svému PC/NOTEBOOKU a v nastavení sítě si nastav IP a vychozí braná, tou se pak naní napojiš.

Tak jsem to rozchodil prozatímně takovým způsobem že jsem nechal zapojeny starý router,tak jak byl a vytáhl jsem ještě jeden drát z něj a napojil ho do wifi routeru a šlape to ale musí jet oba,jinak to nejde v pondělí skočím za poskytovatelem netu a nechám si nakonfigurovat ten wifi a starý jim vrátím.Stejně mi zůstavá záhadou a doufám že mi poskytne informace jak nakonfigurovat připojení přes 192.168.1.1 toto má být jediná možnost jak se dostat do routeru TP-link jediné co mě napadá a asi to tak i bude že mají změněné tyto vstupní data aby se tam nemohl kdokoli dostat a něco měnit.