Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP 12 píše chyba 0×80004005 nespecifikovaná chyba při přepsání infa skladby

Zdravím všechny mám problem ve wmp 12 zmizeli mi všechny informace o skladbách a při popsáni skladby mě pc odmítne s chyba 0×80004005 nespecifikovaná chyba, tak že nejde ani pojmenovat skladby.Rád bych přivítal nějakou radu jsem zastánce windows-ovych programů.Koukal jsem na to přes iTunes a info tam je ve skladbách,nejsou tedy smazány,ale nezobrazeny ve wmp 12 mám windows 7 ultimate pokud by chyběli nějaké informace urychleně zdělím.díky Pavel

ani ne tak zastánce jak mám rad všechno perfekt hlavně u pc,ale zkoušel jsem teda zakázat informace z internetu a mrknout se na to a nic info o hudbě se nozobrazilo.Pak jsem zkoušel ten odkaz na chybu 0×80004005 ve wmp ale problém je v tom že po zobrazení všech skrytých složek mě nechce pustit do document a setting odepře to :-/