Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Notebook se mi sekl a poté sem ho natvrdo vypnula. Další den počítač nastartoval jako obvykle, ale obrazovka zůstala černá. Vím, není to moc informací, ale nevíte někdo prosím, co by s tím mohlo být?

Děkuji

Co to je u teba "nastartoval jako obvykle"? Asi to moc obvykle neni ked nic nevidis, tak co je tam obvykle? Vydava nejaky obvykly zvuk - znelku Windows? Alebo co je tam obvykle?

Ked nevydava ani znelku Windows tak je ten notebook v haji, odnes ho reklamovat. Mozes skusit este vybrat baterku aj nabijacku na 10minut a potom to skusit zapnut bez baterky (len na nabijacku). Ked nic tak reklamacia.