Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - vyhľadávanie susediacich buniek

Vyhľadávanie susediacich buniek v excel tab.

Mám súbor hodnôt v tabuľke. V každej bunke je jedno číslo. Potrebujem zstiť výskyt určitej kombinácie susediacich buniek. V bitmape by to bolo vyhľadávenie obrázku. Napr. v

vyhľadaˇa vyznačiť, napr bold susediace bunky 5 6

ide o analýzu a predpovedanie vývoja.

Ďakujem.

Změna předmětu, původně: Excel (host)

Preco to ches prepana robit v exceli? Za chvilu bude niekto robit v exceli asi aj hry, taky quake v exceli to by bolo super :)
P.S. vyexportuj si to do txt a pouzi akykolvek text editor, alebo napr. aj viewer v totalcommander vie vyhladavat "5 6"
P.S.2. inac v nejakom C++ je to robota max na hodinu aj s kafe.