Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení domácí sítě

Ahoj, mám dotaz ohledně sítě.

V kanceláři mám více počítačů a router. Chci se zeptat, zda lze pomocí routeru posílal z počítače do počítače různá data. Jak počítače nastavit a vůbec jak se to provádí...

Díky

proč pomocí routeru - co si od toho slibuješ? rozhraní routeru už jsi někdy viděl?
podle úrovně dotazu tipuju že ty pc nemáš v kanceláři ty, ale zaměstnavatel a někdo kdo tu síť spravuje. ty tam chceš provádět co?
jaká data chceš posílat - odkazy na data na síti? krátké zprávy? sdílet soubory?
a víš něco o té síti? verze windows, režim sdílení, zabezpečení (přihlašování, tvoje práva v ní)?

edit: jo to jsi ty s tím acerem, tím se vše vysvětluje.