Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server řízení

Ahoj lidi zitra my kámoš přinese server ze školy a mě by docela zajímalo jak ho ovládat třeba tvorba účtů nastavení přihlašování na jiných pc a taky nějaký program děkuji.

hele ja stim nikdy nedelal me jenom zajima jak to nastavit a spravovat treba aby byl na vsech pc internet

( ucet neumim protoze sem to nikdy nedelal a ve skole sem videl jenom ze musis neco instalovat nebo tuseni potrebuju stim pomoct nemohl by prosím někdo napsat návod

O jes. No ono sa to studuje na univerzitách. Tam vsak asi nepochodiš keď píšeš:
" zitra mY kámoš

Ale pre srandu, daj si hladať slovo "domena" . Hodí ťa to na stránky kde sa rozoberajú všakovaké podivné veci okolo serverov.

Aha. Nechceš si raději jít plácat bábovičky? To se jako domníváš, že "spravovat server" (ať už se od tím skrývá cokoli) je otázka lusknutí prstů?

Proč myslíš, že schopný admin vydělává měsíčně desítky tisíc? Protože tomu rozumí a protože se v oboru vzdělává.