Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Místo pro vaši reklamu

Ahojte,
objevilo se tu místo pro reklamní bannery - s tím plně souhlasím, níkdo není charita a pokud to nebudou flashové zrůdnosti lezoucí přes obrazovku, tak nic nenamítám.
Jen mám divně zarovnaný banner úplně nahoře. 1280 x 1024.

IE8 - OK
Opera 10.61 - OK
FF3.0 - viz obrázek
Opera Mini - viz obrázek

[img=/file/view/3924-banner-png]http://pc.poradna.net/file/view/3924-banner-png[/img]

Děkuji.

To co bude na baneroch je vecou zakaznika, v kazdom pripade blbosti lezuce cez obrazovku to urcite nebudu (banery maju fixne miesto).
Banery sa zobrazuju spravne na vsetkych aktualizovanych prehliadacoch uz od rozlisenia cca 800px. Spravne zobraznie pri nizsom rozliseni je uz asi nemozne zabezpecit, vzhladom na fixnu velkost baneru a loga poradni.
Pokial mas problemy pri vyssom rozliseni (ako uvadzas 1280px) tak aktualizuj prehliadac, resp skus vymazat cookies.

Díky za reakci. FF aktualizovat ještě nemůžu, ale časem to provedu. Opera Mini a Opera Mobile jsou poslední verze a dělají problém, přitom by neměl být až tak problém rozlišení - místo na banner tam vedle loga poradny je, jen je celý banner ustřelený dolů. Je už jen otázka, nakolik perspektivní a důležitý je pro vás segment mobilního Internetu. ;-)

Z mojho pohladu je netovanie cez mobil s pidirozlisenim utrpenie a pochybujem, ze tak cini nejake vacsie percento ludi. Ja pouzivam mobil ako nudzovku z casu na cas, ked niekam cestujem a nemam inu moznost.
Uvidime co povedia "masters of source" a ci sa to bude dat upravit aj pre ultranizke rozlisenia.

mozno by sa mohol niekto pozret na to preco to nejde vo FF3.0 ci by sa to nedalo nejak odrbat (mozno buzde stacit prehodit poradie niecoho v html alebo co), predsalen vyzera to dost amatersky, na to ze to je IT web :), nie kazdy navsetevnik ma najnovsi prehliadac. Ale ked to opravit nejde tak ok, nic som nepovedal.