Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvou nebo jedno jadro?

Dobry den, mam problem s pc DELL OptiPlex GX270 je v tom procesor Intel Pentium 4 2.80 GHz a problem je ze obcas se to tvari jako dvou jadro a jindy jen jako jedno jadro, nevim jestli to treba neni nejaka funkce ze se prepina podle zateze, ale kdyz dam Ctrl+Alt+Delete tak prubeh zatizeni CPU je rozdeleny na dva, nekdy normalne na jeden a ted uz to delsi dobu bezi jako "jednojadro" tak nevim co to ma znamenat..
Dik za rady

jo :D to mi tak nejak doslo z toho clanku :D jenze si tak rikam kdybych to nechla bezet na ty dve jadra jestli se to celkove nezpomali tak jak tam psali... i kdyz by v testu vyslo ze to ma na vykonu trochu vic.. zas nadruhou stranu proc to nevyuzit.. sakra! :D ze sem se o to zajimal