Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafický program pro fotomontáže

Potřebovala bych poradit nějaký dobrý program na vyřezávíní a vkládání fotek např. vyfocené auto na silnici - vyříznout auto - vložit na pláž. Hlavně aby výsledek byl důvěryhodný. Na ceně ani moc nezáleží. Pokud možno, aby byl snadně ovladatelný a v češtině (ale ani to není podmínkou).

Změna předmětu, původně: Grafický program (host)

jde mi o to, aby tam bylo to vyřezávání přesné, protože např. v Gimpu to moc přesně udělat nejde. Původní dotaz byl pro soukromé účely, teď sháním něco pro firmu, proto i na té ceně nijak zvlášť nezáleží, hlavně aby to bylo trochu pochopitelné

Prosimtě ty používáš gymp2? já jsem chtěl udělat obrázek pro přítelkyni.. kde sjem já a ona v do toho vložit každou fotku mě a jí zvlášt (že by byly pruhledne a šlo vydět jak jsme polu.. ale když sjem to chtě+l ořezat tak se mi buď vyazala cela fotka a nebo jen vnitřek.. pls poradil by jsi mi? odepiš mi prosím na email: jarynr300@seznam.cz . díky moc předem

Jestli ti jde o co nejlepsi vysledky a pomerne jednoduchy oladani par funkci, ktery te jak se zda zajimaji, tak si najdi na youtube photoshop cs5 a content aware treba tady watch
Podobnych videi je tam spousta, tak si jich par pust, abys videla co to umi. Neznam zadny jiny program co toto umi. V podstate skoro jednim klikem premistis osobu (objekt) nebo ji vytvoris jinde. O jiny programy se v podstate nema cenu zajimat, pokud je cena jedno.

jedná se o dost členitý obrázek a v Gimpu to vypadá trochu okousaně. U známého jsem si kdysi hrála s nějakým grafickým programem a tam to šlo "skoro samo" - bylo to o dost přesnější. Bohužel, ale již nevím název a známý již není mezi námi, aby se zeptala :.(