Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzaní NTB

Ahoj, mám tak trochu problém, při raní Kane and lynch 2 (STALKER Call of Prypiat, Burnout paradise) se mi zamrzne notebook a nevím vůbec proč, u toho STALKERA se mě to podařilo udělat že jsem sníži grafiku ale u těch dvou mi to nepomůže pokaždé to zamrzne. Zkoušel sem než mi to zamrzlo sledovat teplotu grafiky a měla 102°C. Nemohlo by se stát, že se grafika vypne když má vysokou teplotu a kvůli tomu zamrzne?

Acer xtensa 5635g-654g32mn (lx.edy0x.002) viz.
http://notebooky.heureka.cz/acer-extensa-5635g-654 g32mn-lx-edy0x-002/specifikace/

U tohoto notebooku grafika vyměnit nejde. A měnit desku je nesmysl. Jestli na tom chceš hrát hry, měl sis koupit herní počítač a ne kancelářský notebook. Jestli je v záruce, můžeš zkusit reklamovat to přehřívání, ale nejsem si vůbec jistý, jestli ti to uznají.