Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypalovačka

Dobrý den, omlouvám se jestli už se to tu probíralo ale nikde jsem to nenašel. Nejde mi vysunout dvd mechanika a ani v PC nemám tu ikonu. Koukal jsem se jestli to neni třeba vypojené a nic. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Sponka je tak krásná věc, ale: ....."ani v PC nemám tu ikonu".... Já bych se asi podíval, jestli PC načte mechaniku ve start testech - viz černá obrazovka na začátku, potom je možné uvažovat o dalším postupu, od řadiče přes napájecí a datový kabel v případě, že tam cosi bylo vidět, tedy kromě sponky.