Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolaps počítače

Zdravim, před několika málo minuty sem si zapnul jiný počítač. Počítač nabíhal a najednou vypadli pojistky, tak sem je nahodil a znovu...Tak sem je zase nahodil a počítač už na nic nereaguje ani se nezapne. Že by zdroj?

Samozrejme ze zdroj, ked to vyhodilo istice. Ziadna ina vada istice vyhodit nemoze.
Alebo mas poskodeny 230V kabel k PC, alebo ti blbne zastrcka 230V (overit zastrcku nejakou lampou).

Samozrejme ak odisiel zdroj tak mohlo odist aj dalsich XY komponentov v PC, ale zdroj je v haji na 100%.