Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

brutální- ale musí to být drahý jako prase- zkus si to sestavit na alfacomp, myslím že je levnější než alza
a dal bych lepší paměti- 1600 Mhz, naopak na hry stačí i i5
Jaký máš monitor? pokud nemáš aspoň 22-24 palců tak je 1 GB paměti na nic

Děkuji za názor.
Je mezi procesory i5 a i7 velký rozdíl ve výkonu?
Ono ten počítač nebude využívám zase úplně jenom na hry, ale občas i na modelování v AUTODESK INVENTOR.
Monitor mám 22".
Ještě k těm pamětím, někde jsem četl, že v kombinaci s CPU i7, je lepší pořídit paměti s nižší frekvencí. Je to pravda?