Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita základní desky s grafickou kartou

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně kompability mojí desky s grafickou kartou.
Mám desku:Gigabyte M52L-S3 a nevím zda je plně kompatibilní s grafickou kartou:ATI Radeon HD3870 X2 1024MB.Pokud by to fungovalo jak má tak Vás prosím jestli byste mi mohli poradit jaký k ní vybrat zdroj (nejraději aby to byl nějaký seasonic)
předem děkuji za odpověd

ok dějuji za radu jinak jak píšete,že v dnešní době to je nesmysl(máte pravdu není to nejnovější model asi to bude i znát na spotřebě atd.)Jestli máte nějaký dobrý nápad na
jinou grafickou kartu, která je natom výkonostě dobře a rozjede i nové hry se slušnými detaily tak budu jen rád.(mám LCD 20")

Pokud nechceš moc utrácet za zdroj a chlazení bedny, tak bych ti doporučil tu HD5770. Měj taky na mysli to, že HD5xxx řada pomalu končí a do půl roku tu bude nová řada karet - tedy minimálně řada HD3xxx už přestane být pomalu podporovaná (ona už dnes tak jako tak není podporována na 100%), totéž pak brzo čeká řadu HD4xxx.