Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR 2 - ECC + non-ECC ???

Zdravim všechny. Mám desku, která dle manuálu podporuje i ECC ramky. Chci se zeptat, jestli když k těm co již v pc mám a co jsou všechny non-ECC přidám ECC, zda to bude spolu normálně fungovat. Díky

Nee. Chci mít víc paměti a tak hledám po netu ramky na inzerát a teďka sem narazil na slušné za slušnou cenu ale jsou ECC tak se ptám esi je koupit a bude to fungovat nebo se na to radši vykašlat. V manuálu je o této problematicen apsané jenom to, že deska paměti ECC podporuje ale zda lez konbinovat ECC s non-ECC to již nikde není. Tak se ptám zde ;)

tak jiste se podari najit i nejaky inzerat z non ECC. :-)

ECC myvaji horsi paramety (latence) a trochu problem je, ze kdyz dojde k chybe, tak u ECC se bud chyba opravi 1 bitova chyba by mela vzdy nebo to restartne PC. Ale u non ECC se na chybu nemusi prijit a PC jede dal.

Muj nazor je, ze ECC se do normalniho PC vubec nehodi.