Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Velky problem

cao mam ten samej problem jako mike

nemuzu najit suport list na moji desku Asus M2N78-LA ( Violet )
bohuzel ta deska je od vyrobce asus a na strankach asus v deskach neni?

jak je to mozne? kde tedy najdu support list? premyslim o novem procesoru.
a na asus strankach proste moje deska NENI.

A navíc stejnou IP, že? Náhoda! Pokračuj tam, kde jsi začal a nevymýšlej nesmysly! http://pc.poradna.net/q/view/549032-zakladni-desky (Kurt)

NIKDE Mam to napisat este tucnejsie?
informacie k znackovemu pocitacu (nie k doske, k pocitacu) najdes len na webe vyrobcu pocitaca, t.j. v tvojom pripade www.hp.com ptz je to pocitac HP, az si tam zadas oznacenie toho PC (nie oznacenie dosky, PC ma oznacenie).

Niekedy najdes aj popis dosky ale je to vynimocne ptz doska v znackovom PC je vpodstate jeho nedelitelna sucast a kompletny servis tych PC poskytuje vyrobca tych PC.
K tvojej doske sa da nieco najst napr.
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?lc=de& dlc=de&cc=at&product=4038734&docname=c01972253&lan g=de
alebo pouzi google.