Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s košem

Přesně dnes jsem si všiml, že mi nefunguje koš. Pokaždé, když ho otevřu, se sekne a objeví se tabulka s načítáním: Program Průzkumník Windows přestal pracovat (hledání řešení problému)...Resetování Průzkumníku WIndows...
Poté se koš vypne, společně problikne lišta a objeví se anglická tabulka řešení problému, v překladu, že nějaký kodek MPEG 2 přestal pořádně pracovat..Dělá mi to jen v koši

Nevíte co s tím ? předem děkuji za odpověď

obsah koše vysyp, pak si do něj vlez normálním správcem souborů a zkontroluj co v něm leží a nemá tam co dělat (kromě souborů info a desktop.ini)
předpokládám, že aspoň v normálním správci souborů máš zapnuto zobrazování přípon.
nebo aspoň ten antispyware.
taky můžeš nějakým správcem úloh (nebo hijackthis, starter, process explorer) prozkoumat co ti visí v paměti nastartované právě z koše.