Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 1 (Ps one)

Dobrý den, mám problém s herní konzolí Playstation 1 (Ps one). Když Playstation připojím k televizi a zapnu ho tak naběhne obraz ale obraz není normální ale skáče. Jezdí jakoby od zhora dolů. Někdy je i obraz možná černobilý. Nesetkal jse se s tím někdo ?? Prosíím o radu. Děkuji mooc za rady :)

Já to řešim tak, že mám Set top box přez SCART zapojenej v rozdvojce kterà jde k televizi a potom v tý rozdvojcé mám ještě ty 3 kabely(teď nevim název{červenej, bílej, žlutej) který jdou od PSka. No tak ten SCART od set top boxu vypojim a funguje mi normálně.