Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak překonat horečku?

Dneska ráno se vzbudím a horečka 38,5°C, během dne se to celkem uklidnilo na něco přes 38°C a moc mi špatně nebylo, byl jsem venku 3 hodiny a celkem pohoda, nestěžoval jsem si, hlava mě nebolela a ani jsem tu horečku nepociťoval. Příjdu domů a zrazu na raz mě začala bolet hlava a pociťoval jsem klasické jevy při horečce - na nic jsem neměl náladu a bylo mi zle. Přitom jak jsem byl out of home tak mi bylo fajn?
Proč jak dojdů domů tak taková změna stavu? Že bych celý den horečku měl minimální a až bych došel domů tak by to prudce stouplo na 38,8°C? To se mi nezdá.
Jako sedět doma je nuda, ale ten stav "vymlácených baterek" po příchodu domů je strašný. To si mám vzít 15 minut před tím než přijdu domů 2 paraleny?

Pro adminy: MM_tank tu řeší piva a já tu řeším horečku.
[mod]Vem si dva paraleny a jdi si lehnout. Když to přeleze přes 40, volej pohotovost. Ráno jdi k doktorovi. Vyřešeno, zamčeno. (Zarniwúp)[/mod]

Kdy už si uděláš ten blog? Tohle není zpovědnice. Neřeknu občas nějaké OT je koření, ale aby bylo na hl. straně pomalu více OT, než počítačových dotazů a to pouze od tebe... Jedné známé jsem na něco navrhoval poradnu a ona, když to viděla, zeptala se, co je to za chat :-)
Ještě tu chybí mandlová Horalka.