Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk na PC

Dobrý den, prosím o radu, včera jsme si přinesli z opravy PC. Neustále se restartovaly Windows (máme XP). Chyba byla někde na zákl. desce, která byla v záruční opravě. Windows už najíždí v pohodě, ale nemám žádný zvuk, ani ten úvodní když se Win najíždí. Videa fungují, ale zvuk vůbec. Mám dole vpravo na liště amplionek Realtek (předtím jsme ho tam vůbec neměli), kde by měl jít test zvuku. Při testu nic, ticho. Repráky jsou zapojený dobře, hlastitost všude nastavená na max. Kde by mohl být problém? Mám jim PC odnést zpátky? Moc děkuju za odpověď, vůbec počítačům nerozumím, tak jsem bezradná.

.....hlastitost všude nastavená na max... Na reproduktorech nebo v PC??? Pravým tlačítkem myši klikni na ikonu reproduktoru dole na liště a prohlédni si "Upravit vlastnosti zvuku" a "Otevřít ovladač hlasitosti" možná máš jen zaškrtnuté: "Ztlumit" (Doporučuje jedenáct z deseti zvukařů a HELP - Nápověda a odborná pomoc v položce START na obrazovce vpravo dole)

No, pravda je že to není odpověď "Up to date", ale myslíš, že tu poradnu čteme jenom my tři, a že to už tím pádem nemůže nikomu pomoci?Nebo se uspokojí, když do vyhledávače zadá "Problémy se zvukem" a ono mu vypadne: "Problém jsem vyřešil"?

prosíííím,před 14 dny mi klekly windowsy,nechcteli naskočit,museli jsme nechat nainstalovat znovu celé pc.ale až večer jsem zjistila,že nejde zvuk.vubec ŽÁDNÝ.zkoušeli jsme podle rad vče možné.znova přeinstalace,realtek,kodeky a furt ani tuk.píše nám to v ovladačích zvuku neni žádné zvukové zařízení.podotýkám že opravař byl u me doma a pc vubec neotviral.
netušíte nekdo čím by to mohlo být?