Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po přeinstalování počítače nejdou hry

Dobrý den, potřebuju poradit. Přestal nám fungovat počítač, proto jsme si ho nechali opravit pracovníkem, který nám zapojoval internet. Je to noťas ACER intel pentium dual-core processor T2370, 250GB HDD, 1,73 Ghz, 533 MHz FSB, 1 MB L2 cache s grafikou Up to 1024Mb NVIDIA GeForce 8400 GS, paměť 3GB. Program VISTY, prý nešel spustit z důvodu poničeného disku, tak vše smazali a nainstalovali Windows 7. Jenže teď nespustím vůbec žádnou hru, nainstalovat jde, ale pak to chce 3 D akcel., což mě vůbec nic neříká, protože se v tom nevyznám. Když se chci podívat, jaká je grafická karta, dříve to psalo NVIDIA, teď najdu jen stand.graf.adaptér s rozlišením VGA. Vůbec nevím, jestli je to stejné, nebo jestli se mohlo stát, že tam dali jinou grafickou kartu. Prosím o radu, co dělat a jestli je potřeba něco stáhnout, kde a co.

v notebooku ti nejspíš grafickou kartu nevyměnili, i když je to acer.
aktuální konfiguraci můžeš vyčíst programy siw nebo everest.

Když se chci podívat, jaká je grafická karta, dříve to psalo NVIDIA, teď najdu jen stand.graf.adaptér s rozlišením VGA.

nenainstalovali ti ovladače (základní desky, grafiky) - k jakým pi*usům jsi to dal "spravovat"?