Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook na dvou pc zárověň

Prosíím zoufale o radu!
Mám dva počítače (pevný doma a notebook), v obou mám nastavenou pracovní poštu přes outlook, ale nevím zda to jde nějakým způsobem "propojit":?:
Potřebuji mít přistup k poště z obou počítačů (s notebookem jsem připojená pokaždé jinde a doma také potřebuji přistup k poště). Podařilo se mi rozchodit outlook na obou PC, ale ukládá se mi do každého jen ta pošta co přišla když jsem byla zrovna připojená - ve druhém pc se to nezobrazí:-/ a naopak.
Omlouvám se za laický popis, nejsem žádný počítačový mág :-[Zkrátka bych potřebovala, aby to fungovalo jako klasický meil co má každý na seznamu, centrum, volný atd. Ať ho otevřu kdekoli a kdykoli mám tam pořád všechno, ikdyž meil otevřu ve více pc najednou.
Vím, že oultlook je aplikace pro příje a odesílání pošty, ale přece jen jde to nastavit nějak, abych měla vždy stejný obsah v jednom i druhém pc, nebo to je blbost?
Díky za jakukoli radu - už se tím trápím dlouho...:.(
Lucka

No idealni je kdyz si postu do Outlooku vubec pres POP nestahujes, ale pracujes s Outlookem primo na serveru, takze se posta uklada tam a tvuj problem vubec nenastane. Jenze treba Seznam to nenabizi, ale treba na Gmailu nastavis protokol IMAP a je to. :-)

Pokud to mailserver umoznuje, pouzivej protokol IMAP pro stahovani posty. Posta zustava na server, vcetne odeslane posty. Pokud neni vyhnuti, tak pouzivej POP3, ale nastav, aby "stazenou postu ze serveru nemazal". Tim zustane na serveru i pro druhy pocitac. S odeslanou postou bohuzel budes mit smulu, ta se na server nenahraje, zustava jen lokalne v jednom ci druhem pocitaci.