Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spatna graficka karta - upgrade

Zdravim,
na mem 2,5 roku (asi) starem PC zrejme vypovida sluzbu graficka karta GeForce 8800GT (PCI-Express slot, zakladka nejaka MSI s cipem nforce6 myslim). Ve win7 z niceho nic po par minutach blikne obraz a rozhodi se a prepne jak kdyby do 8bitovych barev a za par sekund blik a cerna obrazovka. PC sem otevrel profoukal, prepojil vsechny konektory ale furt stejne. BIOS sem dal do defaultniho nastaveni ale furt stejne. Win7 preinstaloval ale furt stejne. Takze hadam ze je to fakt tou grafickou (vyvrati mi to nekdo?).

Pokud mam pravdu, tak budu asi kupovat novou GK, muze nekdo poradit, na kterou upgradovat? Nejak to uz nesleduju ty graficke. Cena tak do 3000.

Jeste doplnim ze procesor je dvoujadro Intel E6600 a 2GB pameti.

Dekuji

Zdroj mam Eurocase 550W, teploty pri normalnim chodu na graf.cipu a pameti shodne 46C, CPU 30C. Pri zatezi (prehravani nekolika FULL HD videi zaroven) stoupnou teploty na grafice na +- 53C. Coz si myslim, ze je vse v poradku.

Ted se mi stalo 2x ze mi problikly win a napsala se hlaska ze Ovladac graficke karty prestal pracovat, nebo neco v tom smyslu. Pri znovu spusteni videi, uz jimi prolitavaly ruzne barevne nesvary a pak se to opet cele seklo. Po seknuti jede vse dal, jeste jde videt jak se mys trochu hybe na tom obraze (prikladam, jak to vypada, kdyz se to hryzne). Pocitac byl spusteny 10-15min, teploty stale stejne.

Jak rikate, nejlepsi by bylo otestovat grafiku na jinem PC, ale tuhle moznost zatim nemam, no uvidim, mozna nekoho najdu.

Nejen zdroj muze byt pricina ale grafika ma mozna ucpane otvory pro chlazeni, pokud to uz nemas v zaruce vypni PC ze zasuvky, odsroubuj kryt, vyndej grafiku a odendej kryt na chladici, vsechny cesty budou urcite plne bordelu a vzduch neproudi jak ma, staci na to malej kartacek. Ja pouzivam platovej od strojku ma dlouhe chlupy.