Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako zosillit zvuk

mam taku otazku mam nahraty film a nahral som ho velmi ticho ale nieco je pocut.....mam naplno bs player mam naplno sluchadla aj zvuk na PC nastaveniach

ako ho zosilnit da sa v nejakom programe to urobit ???

Ak to je napr. .avi, tak si to otvoris vo VirtualDub, a vyexportujes si zvuk (z menu, ulozit wav). Potom si ten wav upravis/zosilis/co chces (napr. v audacity), a potom ho zas do virtualDub naimportujes. A v menu Video nastavis direct stream copy nech to nerekoduje video, v menu audio nastavis full processing a mp3 128kbps stereo alebo co chces, a das si ulozit nove .avi