Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI ovladace

Chci se zeptat jestli ma cenu se pokouset instalovat a hledat ovladace na grafiku ATI radeon hd 3870 nebo prejit rovnou na geforce nainstaloval jsem 3 hry a obe padaj kvuli ovladacum grafiky bud prestanou pracovat nebo se restartuje pc.Uz me to nebavi vyskousel jsem celou radu ovladacu.

Ach jo.

Nainstaluj ovladače základní desky, následně aktuální ovladače grafiky.

ATI karty normálně fungují, není to kartou, ale rukama. Pokud máš novou sestavu, předpokládám, žes pořídil kvalitní zdroj, a nikoli čučky typu Xilence, LC-power, Eurocase, RedStar apod.

zdroj mam 500 wattu a tenhle zdroj jsem mel i na puvodni sestave .Mam Ati radeon hd 3870 a windows jsem mel taky na puvodni sestave Windows xp home profesional.A sestava nova betela uzpred tim a nainstaloval jsem grafiku pak desku a jelo to v pohode.To je uplne jedno v jakem poradi se to instaluje.Na to jsem se ptal v obchode technika i plno mich kamaradu.Nikdy jsem nemel problem s tim ze jsem nainstaloval grafiku ci napr antivir a pak desku.A nova sestava je akorat deska procesor a ramky.

hmmm dal jsem tam slabsi grafiku starsi co mam a funguje to zustanu u ty slabsi a prejdu na geforce nevim v praci technik stavi pouze bedny na geforce a to je mu hodne a ma zkusenost vsichni mi znami co meli ati tak si na ni stezovali ta je proste nestabylni a je to tak staci se podivat na prodej beden malo kdy tam jsou ati vetsinou geforce i hry jsou hlavne delany na geforce a zdroj byl vybiranej na starsi sestavu s touhle sestavou,tady se jedna jenom a jenom pouze o grafiku.Neslysel jsem jeste ze by nekdo mel problem s geforce ale s ati jo.Atiny jsou sice vykonejsi ale zato nestabilni.

Jo. Geforce, to jsou super karty. ]:) Buď tam ten tvůj slavný technik strčí nějakou starou vraždu, nebo tam dá GTX460 (což je dnes jediná aspoň trochu konkurenceschopná geforcka) a ten zdroj to už vzdá úplně...

ATIny jsou naprosto stabilní. Poslední cca rok montuju do počítačů jen řady 4xxx a 5xxx (s dvěma výjimkami GTX460) a nikde žádný problém.. je to prostě rukama. BTW, HD3870 jsem měl osobně v PC, rovněž naprosto bez problémů.

Pokud jsi neslyšel ani neviděl problémy s geforce, stačí si projít tuto poradnu. :-D Řekl bych, že jich bude dokonce více než těch s ATI..

Clovece napises uz konecne jaku PRESNE mas grafiku (vyrobca, presne oznacenie) a ODKIAL PRESNE si tahal ovladace?

A ten zdroj je uplne nahovno tak skus nejaky normalny (napr. aspon seasonic 500W)

A nainstaluj uz konecne ovladace k zakladnej doske. Vid sekcia Clanky vpravo.

OMG. Instalovat ovladače z DVD Computeru... to je teda síla. :-D

edit: BTW problém jsi nevyřešil, jen ses dostal do nějakého metastabilního stavu - problém je ten zdroj a jeho přílišné zvlnění, které způsobuje v kritických momentech (zvýšený odběr) nestabilitu systému, hlavně grafiky.

hmm,ale me uz to bezi,i behem hry muzu dat hru do listy i pri maximalnim vykonu u tomb raidera to nedela zadny problem.Uz mi to nic nedela zadnej restart nic.A stejne chci zrenovovat grafiku ale to prejdu na geforce.A co ma byt nemyslis ze to vyjde na stejno jestli net nebo z dvd?Ty si sam sila,battlestation a star wars co mi padalo a tomb raider tak uz funguje.

a ten zdroj mam pres rok a zadny problem s nim nemam i muj kamos kteryho jsem se ptal kterej to resil s technikem v pracii testy jsme delali takze zdroj good.Jeste kdyz jsem si kupoval zdroj tak jsem se radil v prodejne,kazdej kdo mel atinu tak jednou zacas mel problemy.Zatim jsem neslysel ze by nekdo mel problem s geforce