Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC

Ahoj, zde nejdříve napíšu pár informací ohledně mého počítače.

OS:Win Vista 64 bit
Procesor: Intel Core 2 quad Q9400
čipová sada intel G33 express
Paměť: 4GB
1TB pevný disk s rozhraním SATA 3G
Grafická karta: nVidia GeForce 9800 GT
Zakoupen před 2 roky v alze

K mému problému... Včera dne 25.8. všechno běželo v pořádku. Zapnul jsem hru Call of Duty 2 a mezitím nabíjel iphone, chvíli hra šla, a pak se mi SEKLA. Obrazovka jakoby vytuhla, vypnul jsem tedy natvrdo počítač s tím, že ho zapnu po druhé, počítač běžel až do chvíle, kdy se objevila ikonka Win Vista, pak se začala obrazovka zhoršovat(různé pruhy na obrazovce) až se mi zhoršila úplně a musel jsem natvrdo vypnout znovu počítač. Teď, když zapnu počítač, tak mi naběhne jen přes modrou obrazovku HP(možnost recovery, BIOS atd.). Nevím si s tím rady, nejsem žádný znalec PC, hned ho tahat do servisu nechci, počkám, jestli mi někdo neporadí, nebo nepomůže, za každou radu, či pomoc vám budu vděčný. Předem děkuji těm, kteří mi budou chtít jakkoliv pomoct.

Mal si na disku nejake dolezite data? Ak nie tak urob to recovery (obnova Windows). Ale najskor mas aj nejaky HW problem bud to bolo prehriate alebo nieco v nom skapalo (to budes vidiet ci to bude blbnut aj po recovery na ciste Windows, v tom pripade servis-reklamacia)