Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor se nezapne (digital power saving mode)

Už se mi to stalo potřetí za týden.
Když zapnu počítač, rozsvítí se na monitoru logo LG, a pak vyskočí hláška "digital power saving mode" a monitor zase zhasne.
2x se mi to podařilo zapnout tak, že jsem různě vyndával kabely, zapínal, vypínal... a po tak 20ti minutách naběhl. Dnes však nacvičuji už snad 40 minut a stále nic.
Monitor je to LG Flatron. Mám ho tak měsíc a je z druhé ruky, bez dokumentace atd. nevíte někdo jak se ten saving mód ruší? Třeba je tu nějaké tlačítko... Zlatý starý "skleněný" Dell.

Mám noťas ASUS propojený HDMI kabelem s monitorem LG Flatron. Po spuštění PC s připojeným monitorem přes HDMI mi monitor hlásí: "HDMI power saving mode". Pokud ovšem pustím nejdříve samotné PC, nechám naběhnout Windows, pak připojím HDMI k PC (k monitrou je HDMI kabel připojen stále) a pak pustím monitor, vše je OK.