Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém si připojením přes wi-fi

čau lidi. mám problém s připojením k internetu přes wifinu. mám ADSL modem zyxel P660HW-T3 od O2 a přibližně každou půlhodinu internet spadne a musím se znovu připojovat. na technické podpoře mi řekli, že je potřeba změnit kanál, což jsem udělal, ale ani po vyzkoušení všech dostupných kanálů nedošlo ke změně. proto se chci zeptat, zda není problém přímo s modemem.

toto už naberá podobu jakú má " Halló, tady Mrázek ústředna .. ...čau lidi. mám problém s připojením k internetu přes wifinu. mám ADSL modem zyxel P660HW-T3 od O2 a přibližně každou půlhodinu internet spadne a musím se znovu připojovat. na technické podpoře mi řekli, že je potřeba změnit kanál, což jsem udělal, ale ani po vyzkoušení všech dostupných kanálů nedošlo ke změně. proto se chci zeptat, zda není problém přímo s modemem.