Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dotaz na koupi mini notebooku

Dobry den, chtel bych se zeptat jaky notebook by jste mi doporučili.Měl by to byt mini notebook nejlepe ibm/lenovo, compaq, dell do 5500 kč.Uz jsem se dival, ale zatim jsem nenasel zadny, ktery by mel maximalni vykon za minimalni cenu.Nejvíce se mi zamlouval tento:http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-s10-2-cerny-d136 954.htm .Notebook bych mel spise na internrt filmy a nejaky ty hry... (např. GTA San Andreas). Mockrat dekuji
Upravena velikost písmen. (L-Core) (karel) (fleg)
Opravena cena. (karel) (fleg)
Lock, nakolko tazatel dostal ban za neustale zakladanie novych prispevkov ohladom jednej temy (fleg)

Mini notebook je vhodný tak na zkažení očí. Na hry zapomeň!

Grafický multimediální akcelerátor Intel® snadno zvládá zpracování vašich obrázků, ať už potřebujete upravit rodinné fotografie, nebo vytvořit impozantní prezentaci do své práce

Takže grafika stačí na otočení fotek a podobně:-)

Za domácí úkol popřemýšlej jak vypadá stránka například seznam.cz při rozlišení 1024*600 - můžeš si to i nasimulovat. Filmy tam budeš cpát jak ?? Jo a je to pěkně pomalá sra*ka...Ten atom má menší výkon jak Pentium III 1,3ghz tualatin z roku 2002.