Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Network diagram - idealne free s moznostou exportu do roznych formatov

Program pre systemy z rodiny Windows, moznost portacie na linux vyhodou.
Potrebujem to na zakreslovanie sieti svojich zakaznikov, pretoze sa v nich prestavam uz orientovat casom, obcas mozno vytlacit a dat na nastenku, ci poslat mailom v rozumne citatelnom formate (pdf, jpeg a pod).
Kedysi davno som nieco pouzival len si uz za toho oneho nespomeniem ako sa to volalo.

Tak samozrejme microsoft visio, ja pouzivam i dia pod linuxem, ale visio ma proste hezci ikonky :-)