Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox vyžaduje předponu "www"

Dobrý den,
mám zvláštní problém a nedokážu vymyslet, čím by mohl být způsoben.
Před několika dny jsem založil na hostingové službě endora.cz doménu 3. řádu alice.hys.cz. V Google Chrome, Opeře i IE stačí zadat alice.hys.cz a stránka se standardně zobrazí. Ve Firefoxu ale musím přidat předponu "www". Platí to ale jen u této domény. Moje stránky (kajdak.mzf.cz) hostují také na Endoře a "www" zadávat nemusím.

já měl vždycky za to, že je to špatnou registrací domény, že něco nebylo korektně vyplněno.
ale když to v některých prohlížečích (a jiným lidem) funguje...
proveď pokus - změň si ve vlastnostech tcp/ip u svého sítového připojení adresu dns, případně z automaticky ji dole vyplň ručně: možné dns servery jsou třeba 8.8.8.8. a 8.8.4.4. (od google).